Wersja polska About firm Über die Firma Présentation de la société POLERS Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

MECHANICZNE CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA POSADZKI BETONOWEJ


Impregnacja przeznaczona jest do wzmacniania i uodparniania powierzchni betonowych wewnątrz budynków użyteczności publicznej, produkcyjnych, a także mieszkalnych.

POWIERZCHNIE BETONOWE WYDZIELAJĄCE PYŁ

stanowią duży problem w pomieszczeniach przemysłowych, magazynach, garażach i na parkingach samochodowych nie tylko dlatego, że cząsteczki pyłu betonowego szkodzą ludzkiemu zdrowiu, ale również dlatego, że osiadają na wszystkich przedmiotach znajdujących się w pomieszczeniach powodując dodatkowe trudności i koszt ich czyszczenia oraz właściwego utrzymania.
PYŁ BETONOWY (KURZ)

jest powodowany przez cząsteczki wapnia, które uwalniają się podczas procesu twardnienia betonu. Powierzchnia słabnie i podatna jest na kruszenie, podczas którego powstaje pył, szczególnie w trakcie intensywnego użytkowania.

DZIAŁANIE POWŁOKI I (utwardzacza)

polega na wywołaniu w nich reakcji chemicznych. W procesie tym słabe i nieodporne cząsteczki wapnia w betonie zostają przekształcone przez metaliczne florydy silikonowe w niezniszczalne, twarde jak granit kryształy. Proces ten zachodzi w warstwie betonu (nawet do 5 mm ) podnosząc twardość, gęstość i trwałość spenetrowanej przez powłokę powierzchni.

DZIAŁANIE POWŁOKI II (utrwalacz)

polega na nadaniu powierzchni gładkiego wykończenia poprzez tworzenie na niej bardzo trwałej, cienkiej, lekko błyszczącej powłoki akrylowej. Utrwalacz powoduje wzrost odporności powierzchni na zużywanie się, działanie chemikalii i czyni ją łatwą w utrzymaniu czystości.

PROPONUJEMY PAŃSTWU BEZPŁATNY POKAZ W ZAKRESIE WYCZYSZCZENIA POSADZKI BETONOWEJ I ZABEZPIECZENIA JEJ IMPREGNATEM POLIMEROWO-AKRYLOWYM.

PONIŻEJ ZDJĘCIA Z PODOBNEJ USLUGI U NASZEGO KLIENTA.

PRZED PRÓBĄ

PO PRÓBIE

POWŁOKA AKRYLOWA- ZALETY:


*utwardzona *estetyczna *zabezpieczona *pozbawiona pyłu
*łatwa w utrzymaniu czystości posadzkaPHU Polers A.Kaczmarek S.J. s.-ka i Polers S.J. K.Makowiec i s-ka. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i informacje zawarte w niniejszej witrynie oraz za treści i zawartość stron internetowych, do których użytkownicy mogliby zostać przekierowani za pośrednictwem tej witryny. Spółki Polers zastrzegają sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w treści i zawartości niniejszych stron. Każde bezprawne wykorzystanie zdjęć, materiałów pobranych z tej strony stanowi pogwałcenie praw autorskich i upoważnia spółki Polers do dochodzenia swoich racji, włącznie z drogą sądową.