Wersja polska About firm Über die Firma Présentation de la société POLERS Zapraszamy do naszego sklepu internetowegoSZLIFOWANIE I RENOWACJA POSADZEK KAMIENNYCH (GRANIT I MARMUR)


polerowanie posadzek

szlifowanie, krystalizacja marmuru,
polerowanie, impregnacja posadzek,
renowacja, krystalizacja posadzek.Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie szlifowania i renowacji posadzek kamiennych. Jako jedna z niewielu firm tej specyfiki posiadamy pracowników wyspecjalizowanych w usługach jednorazowych, ich fachowość potwierdzona została certyfikatami ze szkoleń prowadzonych przez firmy krajowe i światowe z branży czystościowej (BUTCHER'S USA, KLINDEX Włochy).

RENOWACJA POSADZEK kamiennych a właściwie szlifowanie i polerowanie posadzek, ma na celu uzyskanie głębokiego, lustrzanego połysku, na starej, zniszczonej poprzez użytkowanie podłodze. W efekcie końcowym uzyskujemy pozytywne wrażenie nowej posadzki, jak również łatwiejszą konserwację i utrzymanie czystości.

USŁUGĘ wykonujemy specjalistycznymi maszynami z zastosowaniem pełnego cyklu technologicznego tarcz diamentowych i uzupełnionych IMPREGNACJĄ lub KRYSTALIZACJĄ posadzek z zastosowaniem impregnatorów nadających szlifowanemu kamieniowi oprócz maksymalnej barwy i połysku, również odporność na wnikanie wilgoci i brudu.

System ten pozwala na uzyskanie posadzek wysoko przeciwpoślizgowych.
Proces renowacji posadzek jest złożony - odbywa się w czterech etapach, ściśle powiązanych ze sobą. Pierwsze trzy polegają na przygotowaniu posadzki czyli szlifowaniu kamienia coraz to wyższymi gradacjami szlifierskich płyt diamentowych (KLINDEX), ostatni etap utrwala połysk, przygotowuje powierzchnię do konserwacji i zabezpiecza przed zniszczeniem.

UPROSZCZONY SCHEMAT WYKONANIA USŁUGI
Etap pierwszy (przygotowanie) czyli oględziny posadzki kamiennej (rodzaj kamienia, zużycie kamienia, wysokość uskoków) oraz zabezpieczenie ścian i wszystkiego powyżej posadzki (meble, drzwi, ściany, wszystko w zasięgu rozbryzgu maszyny).


szlifowanie marmuru


Etap drugi (wyrównanie) polega na zrównaniu posadzki czyli zlikwidowaniu najmniejszych nierówności związanych z ułożeniem płyt oraz ich użytkowaniem. Ponadto ma za zadanie zlikwidowanie wszystkich rys powstałych podczas w/w równania i przygotowanie podłoża pod właściwe szlifowanie i polerowanie. W etapie tym uzupełniamy również ubytki w posadzce mieszając żywicę z odpowiednim kolorystycznie barwnikiem.

konserwacja marmuru


Etap trzeci (szlifowanie)stanowi właściwe szlifowanie posadzki z zastosowaniem coraz wyższych gradacji diamentów i doprowadzeniem przez polerowanie do lustrzanego połysku.

szlifowanie marmuru


Etap czwarty (polerowanie i impregnacja) - to końcowy etap pracy, kiedy stosujemy tarcze diamentowe o drobnej gradacji, którymi polerujemy posadzkę aż do uzyskania "lustrzanego" połysku oraz nakładamy warstwy impregnatu, dzięki którym tworzy się twarda, intensywnie błyszcząca powłoka, chroniąca kamień i ułatwiająca późniejszą konserwację. Powłoka zabezpiecza powierzchnie posadzki uniemożliwiając ich zaplamienie, wnikanie wilgoci, soli, plam cementowych itp.Dla zachowania świetności posadzki po usłudze oraz zabezpieczenia przed wnikaniem brudu i wilgoci zalecamy codzienne przemywanie jej odpowiednimi preparatami dostępnymi w naszej ofercie.

WYMOGI GWARANCYJNE

Aby utrzymać świetność posadzki zalecamy:
- zastosowanie strefy wyłapywania brudu /system wycieraczek/.
- codzienne przemywanie jej odpowiednimi preparatami dostępnymi w naszej ofercie.
- codzienne zamiatanie posadzki przy pomocy zestawu typu DUSTMOP.
- impregnacja posadzki 2 x roku /przed zimą i po zimie/.

Uzyskane w powyższy sposób zabezpieczenie pozwala maksymalnie wyeliminować zabrudzenie kamienia oraz objąć skuteczną ochroną kamień i zaoszczędzić wydatki na środki chemiczne.

impregnacja posadzek polerowanie posadzek
Zdjęcia pochodzą ze strony producenta www.klindex.pl

Oprócz posadzek szlifujemy ponadto powierzchnie trudno dostępne, schody, powierzchni poziome, blaty kamienne itp.

szlifowanie posadzek szlifowanie posadzek szlifowanie posadzek

Do renowacji posadzek marmurowych używamy maszyn i środków renomowanych firm zachodnich: Klindex, Pionieer, TENAX.

krystalizacja marmuru szlifowanie marmuru
polerowanie posadzek polerowanie posadzek
krystalizacja marmuru
impregnacja posadzek impregnacja posadzek
polerowanie posadzek renowacja posadzek

Na Państwa życzenie wykonujemy bezpłatnie próbkę szlifowania wraz z zabezpieczeniem na wybranym fragmencie posadzki kamiennej.

szlifowanie, krystalizacja marmuru,
konserwacja marmuru
polerowanie, impregnacja posadzek,
renowacja, krystalizacja posadzek.

PHU Polers A.Kaczmarek S.J. s.-ka i Polers S.J. K.Makowiec i s-ka. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i informacje zawarte w niniejszej witrynie oraz za treści i zawartość stron internetowych, do których użytkownicy mogliby zostać przekierowani za pośrednictwem tej witryny. Spółki Polers zastrzegają sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w treści i zawartości niniejszych stron. Każde bezprawne wykorzystanie zdjęć, materiałów pobranych z tej strony stanowi pogwałcenie praw autorskich i upoważnia spółki Polers do dochodzenia swoich racji, włącznie z drogą sądową.