Wersja polska About firm Über die Firma Présentation de la société POLERS Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Albumy w kategorii "usługi"

Renowacja posadzek kamiennych w budynku administracyjnym PHP Mercus w Polkowicach
Renowacja posadzek kamiennych w budynku administracyjnym PHP Mercus w Polkowicach, przy ul. Kopalnianej 11. Grudzień 2012r. Galeria zawiera zdjęcia przed, w trakcie i po zakończeniu uslugi.
data publikacji: 2014-10-08 11:52
 
Renowacja posadzki marmurowej w domu prywatnym.
Zdjęcia przedstawiają stan przed, w trakcie i po zakończeniu usługi.
data publikacji: 2014-10-08 11:14
 
Renowacja Obelisku poświęconego mieszkańcom Nowogrodźca.
Renowacja Obelisku poświęconego mieszkańcom Nowogrodźca. Galeria zawiera przed wykonaniem usługi, w trakcie jej trwania oraz po zakończeniu prac.
data publikacji: 2014-10-08 10:57
 
Renowacja zabytków Chojnowa
W ciągu ostatnich dwóch lat firma Polers zajmowała się renowacją zabytkowych budynków na teranie miasta Chojnów. Efekty tych prac można zobaczyć podczas spaceru po naszym mieście albo w galerii, do której Państwa serdecznie zapraszamy.
data publikacji: 2014-10-08 10:47
 
Stare kino w Gdańsku
Firma Polers wykonała usługę czyszczenia elewacji ceglanej na budynku Starego Kina w Gdańsku, przy ul. Jaśkowej. Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia wykonane w przed rozpoczęciem prac i po ich zakończeniu.
data publikacji: 2014-10-02 13:50
 
<< nowsze | 1  | 2 | 3  | starsze >>

PHU Polers A.Kaczmarek S.J. s.-ka i Polers S.J. K.Makowiec i s-ka. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść i informacje zawarte w niniejszej witrynie oraz za treści i zawartość stron internetowych, do których użytkownicy mogliby zostać przekierowani za pośrednictwem tej witryny. Spółki Polers zastrzegają sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w treści i zawartości niniejszych stron. Każde bezprawne wykorzystanie zdjęć, materiałów pobranych z tej strony stanowi pogwałcenie praw autorskich i upoważnia spółki Polers do dochodzenia swoich racji, włącznie z drogą sądową.